Nákupní košík
Celkem: 0 Kč
Odlet:
Návrat:

Zarezervujte si let

Reference

Citation CJ1

Praha-Sardinie a zpět
Chtěli bychom vám moc poděkovat za zajištění celé naší dovolené. Vše jsme si náramně užili. Příště se budeme opět těšit.

Learjet 60

Praha-Zakhyntos a zpět
K letu nemám žádné výhrady, teplý catering na palubě byl skvělý. Letadlo bylo sice trochu menší, než jsme předpokládali, ale piloti vše schopně naložili.

ATR-72

Brno-Mnichov a zpět
Skvěle zorganizovaný let pro 70 cestujících! Naši zákazníci si velice pochvalovali soukromý let. Dokonce jsme přiletěli i dříve, než byl plánovaný přílet, což se setkalo s velmi pozitivními ohlasy.

Citation Mustang

Praha-Amsterdam a zpět
Děkujeme za perfektně zorganizovaný výlet do Amsterdamu, moc jsme si to užili. Zajištění všech služeb proběhlo na jedničku a vše šlapalo jako na drátkách. Let soukromým letadlem, které bylo celé jen pro nás jsme si opravdu vychutnali a letadlo se nám velmi líbilo. Chtěl bych vám ještě jednou poděkovat za vaši ochotu.

Citation Mustang

Praha-Manchester a zpět
Odlet proběhl hladce, zajištění vstupenek na fotbal Manchesteru zkoordinoval váš obchodní partner přímo před stadionem. Byli jsme moc spokojeni a na příští fotbalový zápas určitě využijeme opět vašich služeb.

Citation Bravo

Brno-St. Gallen a zpět
Děkujeme za zajištění letecké přepravy pro nás a naše obchodní partnery. Kvůli špatnému počasí jsme nemohli přistát v naší destinaci a museli jsme přistát na náhradním letišti. Nicméně posádka ihned po přistání zajistila náš přesun na požadované místo. Díky tomu, že jsme využili pronájmu soukromého letadla, stihli jsme absolvovat všechny domluvené schůzky v jednom dni a neztratili tak zbytečně mnoho času na cestách.

Fokker 100

Brno-Paderborn a zpět
Naše firma objednala pro naše pracovníky a zákazníky u společnosti Icarus Aviation Group leteckou přepravu do německého Paderbornu, ráno tam a večer zpátky do Brna. Let byl naprosto bez problémů, posádka příjemná, ochotná a moc milá. Občerstvení během letu bylo čerstvé a velmi dobré. Musím říct, že i naši zákazníci si let pochvalovali a byli s poskytnutými službami velmi spokojeni. Společnost Icarus Aviation Group budeme využívat pro letecké služby i nadále. Je vidět, že zaměstnanci mají velký zájem na tom, aby jejich zákazník byl 100% spokojený a ve všem se snaží vyjít vstříc.

Hawker 800 XP

Praha-Korfu a zpět
Chtěla bych Vám poděkovat za výbornou organizaci obou dvou letů na ostrov Korfu! Všechny slíbené služby byly splněny na 100%, na žádné zpoždění nebo nečekané omezení či jiné nepříjemnosti jsme vůbec nenarazili, všechno proběhlo naprosto v pořádku jak z hlediska organizace, tak i z hlediska samotného letu. Mockrát Vám děkuji za výbornou práci a v případě potřeby se na vás jistě znovu ráda obrátím.

NahoruNahoru
close
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím