Nákupní košík
Celkem: 0 Kč
Odlet:
Návrat:

Zarezervujte si let

Cestování s dětmi soukromým letadlem bude zábava pro všechny!


Cestování s dětmi soukromým letadlem bude zábava pro všechny!

Létání soukromým letadlem má spoustu výhod. Jednou z nich je i bezproblémový let s malými dětmi. Všichni rodiče ví, kolik věcí je potřeba sbalit pro malé děti a kolik omezení na vás čeká při letecké přepravě s běžnou leteckou společností. Při pronájmu soukromého letadla se už nemusíte bát, že váš kočárek bude mít uražené madlo, nebo zničenou korbičku. Také si dovnitř letadla můžete vzít veškeré potřeby, jídlo, oblečení nebo hračky, které vaše dítko udělá během letu spokojeným malým pasažérem.

Informaci, že let privátním business jetem plánujete i se svými ratolestmi je třeba sdělit dopředu. Kapitán letu tak bude připraven na vaše zavazadla v podobě kočárku i to, že na palubě letadla poletí také malé osazenstvo. A kdo ví, třeba si budou moct i vyzkoušet kapitánskou čepici, nebo se podívají do kokpitu letadla. Nechte se překvapit, jaký bude právě ten váš let soukromým letadlem!

 

NahoruNahoru
close
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím