Nákupní košík
Celkem: 0 Kč
Odlet:
Návrat:

Zarezervujte si let

Mohu cestovat soukromým letadlem i se svým psem/kočkou?


Mohu cestovat soukromým letadlem i se svým psem/kočkou?

Samozřejmě! Cestování soukromým letadlem s vaším čtyřnohým miláčkem není zcela bez výjimek a bezpečnostních opatření, ale rozhodně ho nemusíte nechávat doma. Výhoda cestování soukromým letadlem je také to, že ve většině případů můžete mít svého mazlíčka vedle sebe na palubě letadla a být mu tak neustále nablízku.

Pokud se rozhodnete letět některým ze soukromých business jetů je třeba si zkontrolovat, zda má vaše zvíře vše, co běžně potřebuje při vycestování za hranice České republiky. V případě, že váš let soukromým letadlem bude mít za cíl některou zemi patřící do EU, jste povinni pro vašeho mazlíčka zajistit: pas, identifikaci zvířete mikročipem nebo tetováním a očkování proti vzteklině. Do ostatních zemí je potřeba si předem prostudovat, jaké opatření a podmínky pro cestování zvířat má konkrétní stát. Na aktuální informace se můžete podívat na webu Státní veterinární správy.

V rámci letecké přepravy je dále třeba, aby bylo zvíře přepravováno v boxu s nepropustným dnem a otvory pro přístup vzduchu. Velikost přepravky musí být volena s ohledem na velikost a využitou kapacitu soukromého letadla.

Pokud víte, že váš čtyřnohý kamarád nebude mít z letu soukromým letadlem takový požitek jako vy, přibalte mu do tašky raději nějaké zklidňovací přípravky. Budete si tak moci vychutnat pohodové cestování ve vašem vybraném business jetu.

 

NahoruNahoru
close
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím