Nákupní košík
Celkem: 0 Kč
Odlet:
Návrat:

Zarezervujte si let

Heavy Jets

Luxusní letadla s maximálním pohodlím na vaše dlouhé soukromé lety. Stand-up kabina i možnost lůžkové úpravy.

Gulfstream G550

Privátní letadlo Gulfstream G550 je svými majiteli často označován jako nejlepší business jet v porovnání cena/výkon. S tímto silným strojem uletíte až 12 hodin nonstop s plně obsazeným letadlem 16 osobami. Během nočního letu je možnost využít lůžkovou úpravu až pro 8 osob.

Kapacita

16 osob

Výška kabiny

1,88 m

Uzavřená toaleta

Ano

Dolet

12 500 km

Falcon 7X

Dassault Falcon 7X patří do kategorie Ultra Long Range a je považován za měřítko pro business jety 21. století. V kabině až pro 14 cestujících oceníte neskutečný komfort a prostor pro váš odpočinek. Kabina lze navíc rozdělit na 3 tři samostatné místnosti. Zážitek z vašeho soukromého letu bude umocněn nejnovější audio a video technologií nové generace integrovaného digitálního systému.

Kapacita

12-14 osob

Výška kabiny

1,88 m

Uzavřená toaleta

Ano

Dolet

11 000 km

Challenger 850

Bombardier Challenger 850 je impozantní soukromý business jet využívaný pro mezikontinentální lety. Letoun Challenger 850 vyniká svou kabinou, která je jednou z největších, nejvariabilnějších a nejpohodlnějších ve své kategorii soukromých letadel.

Kapacita

13-16 osob

Výška kabiny

1,83 m

Uzavřená toaleta

Ano

Dolet

5 731 km
NahoruNahoru
close
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím